Головна » 2018 » Квітень » 17 » Формування почуття патріотизму, духовності, національної свідомості у вихованців закладів позашкільної освіти
16:13
Формування почуття патріотизму, духовності, національної свідомості у вихованців закладів позашкільної освіти

       Згідно з річним планом роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 12 квітня 2018 року на базі Вилківського будинку дитячої та юнацької творчості (директор Ізотова Н.І.) відбувся районний семінар-практикум для директорів, заступників директорів, методистів закладів позашкільної освіти району на тему «Формування почуття патріотизму, духовності, національної свідомості у вихованців закладів позашкільної освіти».

       На початку семінару-практикуму директор Вилківського будинку дитячої та юнацької творчості Ізотова Наталя Іванівна презентувала роботу свого закладу. На теперішній час у закладі працює 8 гуртків: 6 гуртків художньо-естетичного та 2 гуртки гуманітарного направлення. Всього 280 вихованців відвідують будинок дитячої та юнацької творчості.

        Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого  покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Для формування такої свідомої особистості у Вилківському будинку дитячої та юнацької творчості створена своя модель формування вихованця-патріота, в центрі якої знаходиться дитина «Я-патріот»        моя родина      мій будинок творчості         мій край             моя країна             моя Земля.

         З метою виховання патріотичних почуттів, утвердження національної

гідності в закладі позашкільної освіти виховна робота проводиться за кількома направленнями: громадянське виховання, родинне виховання, військово-патріотичне виховання, пропаганда здорового способу життя, екологічне виховання.

        Керівник методоб’єднання керівників гуртків Вилківського будинку дитячої та юнацької творчості Бирченко Г.П. ознайомила присутніх, як на заняттях гуртків виховуються майбутні громадяни-патріоти, які умови створені та які форми роботи використовують керівники  гуртків.

        Важливу роль у формуванні патріота відіграють батьки.  Багаторічний досвід переконує, що успіх у виховній роботі залежить від взаємовідносин позашкільного закладу та сім’ї, бо сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини. Саме в родині дитина отримує перші уроки патріотичного виховання.

        У другій половині семінару-практикуму учасники побачили творчий звіт вихованців  кожного гуртка.

         Вихованці гуртка дітей 5-річного віку «АБВГЕДейка» (керівник гуртка Воробйова Т.А.) показали фрагмент  заняття на тему «Моє і наше. Національний одяг українця».

         Вихованці гуртка «Танцювальний» (керівник Бурлаченко Т.І.) показали запальний танець «Козачата»;  вокальний гурток «Лучики» ( керівник Колеснік А.Я.) представив свою роботу  піснями про рідну Україну, рідний край. Цей колектив бере активну участь у вокальних конкурсах обласного та всеукраїнських рівнів і має відповідні нагороди.

         Роботи вихованців гуртків «Малювання та дизайн» (керівник гуртка Даниленко М.І.), «Умілі руки» (керівник гуртка Бирченко Г.П.) присутні побачили та оцінили а актовій залі: виставка малюнків, вироби з глини, природного матеріалу. Приміщення актової зали було оформлено в українському національному дусі: українська хата з солом’яним дахом, тин з прутів верби та «господарі» - дід та баба.

        Акомпаніатор  будинку дитячої та юнацької творчості Рижиков Р.О. активно допомагав у підготовці до проведення  районного семінару-практикуму.

        Керівник гуртка «Радість творчості» та «Пізнайко» Касько Т.М. провела майстер-клас з учасниками районного семінару-практикуму по виробленню маків.

        Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник

Мергут С.І.) складає подяку  директору та керівникам гуртків Вилківського будинку дитячої та юнацької творчості за  високий рівень підготовки районного семінару-практикуму.

Переглядів: 20 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua