Головна » 2016 » Квітень » 3 » Формування мовленнєвої компетенції дітей у різних видах діяльності
21:09
Формування мовленнєвої компетенції дітей у різних видах діяльності
         Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації    22 березня 2016 року   на базі  ДНЗ №2 «Джерельце» м. Вилкового (завідувач Чернега Л.І.) відбулося чергове засідання    районного проблемного семінару-практикуму для вихователів дошкільних навчальних закладів та НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок» за темою  «Формування мовленнєвої компетенції дітей у різних видах діяльності» (керівник Гончарова Г.І.).
           У першій частині (теоретичній) проблемного семінару-практикуму Ганна Іванівна Гончарова, вихователь, презентувала матеріали з проблеми  «Вплив театралізованої діяльності на розвиток мовлення дошкільників», де розповіла про різні види театру та акцентувала увагу на одному з важливих факторів впливу на розвиток мовлення – казкотерапії.
            У другій частині (практичній) присутні мали змогу переглянути театралізацію казки «Царевна – лягушка» за участю дітей старшої групи (вихователі: Петракова Н.С., Марінова Н.П., музичний керівник Білова К.Г.) та інсценування казки «Ріпка на новий лад» у виконанні дітей середньої групи (вихователі: Кравченко О.В., Передерій Л.В., музичний керівник Білова К.Г.), де вони не тільки грали свої ролі, а й виконували хореографічні мініатюри, танці, співали пісні.
            Під час обговорення учасники семінару-практикуму відзначили артистизм виконавців, яскраві костюми, декорації, оформлення зали та професіоналізм вихователів у постановці казок.
             Підводячи підсумки проблемного семінару-практикуму слід відмітити високий рівень методичної і практичної спрямованості презентації, заходів, що сприяли не тільки обміну досвідом, а і допомогли вихователям впевнитися в необхідності використовувати різні види діяльності для формування мовленнєвої компетенції дітей.
            Відділ освіти райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, вихователям, музичному керівнику ДНЗ № 2 «Джерельце» м.Вилкового за забезпечення високого рівня практичної спрямованості проблемного семінару-практикуму для вихователів ДНЗ, НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок», творчість і професіоналізм.
Переглядів: 198 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua