Головна » 2018 » Грудень » 27 » Формування ключових компетентностей учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання
17:23
Формування ключових компетентностей учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання

         Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 18 грудня 2018 року на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» (директор Іваненко В.І.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва та вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти за темою «Формування ключових компетентностей учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання».

         Учасники семінару-практикуму відвідали урок природознавства в 2-А класі (інклюзивний клас, учитель Гаврушенко Н.Д., асистент учителя Онопченко Г.Ю.) за темою «Як звірі пристосувалися до життя взимку?». На уроці використовувалися різні методи роботи (робота з LEGO, графічний редактор «Фішбоун», ігри «Розбуди ведмедя», «Хто зайвий» та «Розшифруй назву звіра»), які розвивають критичне мислення учнів; групові форми роботи та робота в парах, стратегія «Кубування», вправи на сприйняття голосів звірів на слух; демонстрація відеоролика-презентації «Зимовий настрій», що дало можливість отримати та закріпити знання учнів про тварин.

         У 2-Б класі (інклюзивний клас, учитель Кузьміченко С.В., асистент учителя Земляна С.Д., учитель музичного мистецтва Іванова Н.Д.) відбувся інтегрований урок образотворчого та музичного мистецтва за темою «Зимові настрої в музиці та образотворчому мистецтві». Урок був проведений з запровадженням STREAM – підходів (природничі науки, технології, читання + письмо, арт (музика і ОТМ), математика). Під час уроку було використано «Мозковий штурм» (слухання різної за характером музики і співставлення зі змістом репродукцій картин художників), «Кубування»  (виконання завдань кольорового кубика), складання асоціативного куща «Зимові візерунки», різноманітні вправи з читання та вокально-хорова робота, естетотерапевтичні та ритмічні вправи. Родзинкою уроку була музична гра «Потяг» та логопедична хвилинка.

         Під час обговорення відвіданих уроків учасники районного семінару-практикуму – учителі початкових класів та музичного мистецтва – відмітили велику підготовчу роботу, творчий потенціал вчителів.

         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія» (директор Іваненко В.І.), учителям початкових класів: Гаврушенко Н.Д., Кузьміченко С.В., асистентам учителів: Онопченко Г.Ю., Земляній С.Д., учителю музичного мистецтва Івановій Н.Д. за якісну підготовку,  практичну спрямованість  районного семінару-практикуму для вчителів початкових класів та музичного мистецтва, професіоналізм та творчість.

 

Переглядів: 32 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua