Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Формування ключових компетентностей у учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання
08:20
Формування ключових компетентностей у учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання


      Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  10 жовтня 2018 року на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) відбулося перше засідання районної школи перспективного педагогічного досвіду вчителів початкових класів ЗЗСО за темою «Формування ключових компетентностей у учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання» (керівник Токан М.І., учитель початкових класів Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»).

       Розпочала засідання районної школи перспективного педагогічного досвіду вчителів початкових класів Токан М.І., керівник ШППД, учитель початкових класів Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», яка презентувала здобутки вчителів початкових класів з проблеми «Використання інтерактивних засобів навчання», адже на сьогодні метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь.

       У 4-Б класі (учитель Токан М.І.) було проведено урок математики з теми «Читання і запис пятицифрових чисел в межах 20 000. Письмове додавання трицифрових чисел. Задачі на знаходження третього додатка». Школярі, як справжні дорослі, проходили « співбесіду», «анкетування» при «зарахуванні на роботу до  будівельної кампанії», показували свої практичні навички. «Співбесіда» (каліграфічна хвилина, усний рахунок, «мозковий штурм», будова «асоціативного куща») пройшла дуже активно. Під час «анкетування» учні працювали в парах та колективно. Для деяких учнів  учитель використовувала «авансування» і відсунення «лінії горизонту». В кінці уроку учні «збудували»  «Дім знань» з «цеглинок» , на яких вони працювали протягом уроку.

         У 3-А класів (учитель Плешко Г.П.) було проведено урок літературного читання з теми «Мова барвиста – мова багата». І.Січовик «Мова». На уроці  були показані елементи НУШ: ранкова зустріч, театралізована вистава, цікаві вправи для створення позитивної атмосфери. Під час перевірки домашнього завдання вчитель використала «мікрофон», який допоміг позитивно налаштувати учнів на співпрацю і партнерство з вчителем. Діти активно працювали в парах (швидко добирали уривки з тексту та розігрували діалоги), в групах (складали прислів’я зі слів, які спеціально «заблукали» та пояснювали їх зміст). Підсумком уроку було складання «асоціативного куща» про важливість мови, про значення її вивчення.

       Заняття в районній ШППД пройшло в діловій та конструктивній формі.

       Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник

Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Іваненко В.І.), Токан М.І., керівнику ШППД,  Плешко Г.П., учителю початкових класів за якісну підготовку

та практичну спрямованість  заняття районної ШППД вчителів початкових класів, професіоналізм та творчість.

 

Переглядів: 25 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua