Головна » 2015 » Грудень » 1 » Фінальні змагання з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ
12:23
Фінальні змагання з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ
 
         На виконання наказу відділу освіти Кілійської  райдержадміністрації від 16.11.2015р. № 373 «Про проведення фінальних змагань з  шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ» 20 листопада 2015 р. відбулися фінальні змагання з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ. До оргкомітету фінальних змагань з шашок та настільного тенісу надійшло 23 заявки від ЗНЗ району.
          На підставі протоколів проведення фінальних змагань з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ визнано переможцями та призерами фінальних змагань з шашок команди учнів:
           І підгрупа 
       - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А., вчитель фізкультури Кірвас А.Г.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з шашок;
       - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М., вчитель фізкультури Бойченко М.О.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
       - Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І., вчитель фізкультури Писаренко Л.М.) та Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І., вчитель фізкультури Черкез С.І.), які посіли ІІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
           ІІ підгрупа
  • Десантненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор та тренер команди Моренко О.М.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г., вчитель фізкультури Нечитайло О.П.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І., вчитель фізкультури Симоненко А.М.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
          ІІІ підгрупа
  • Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Карайван Н.В., вчитель фізкультури Тодоров М.Д.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Боєва В.Г., вчитель фізкультури Рущуклу М.Д.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Чорнобай М.Д., вчитель фізкультури Мунтяну Л.В.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з шашок.
          ІV підгрупа
       - Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М., вчитель фізкультури Дерменжи А.М.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з шашок;
       - Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Шустова І.Б., вчитель фізкультури Рєзвий В.О.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
       - Трудівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Трохимчук А.М., вчитель фізкультури Фунтова Т.К.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
          V підгрупа
  • Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Константинова Л.В., вчитель фізкультури Купцов Б.П.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Хивук Р.В., вчитель фізкультури Бабенко О.Д.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з шашок;
  • Василівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Сілакова О.В., вчитель фізкультури Пимонов В.К.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з шашок.
          
           На підставі протоколів проведення фінальних змагань з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ визнано переможцями та призерами фінальних змагань з настільного тенісу команди учнів:
 
           І підгрупа
       - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії» (директор Іваненко В.І., вчитель фізкультури Черкез С.І.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
       - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А., вчитель фізкультури Кірвас А.Г.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
       - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М., вчитель фізкультури Бойченко М.О.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
           ІІ підгрупа
  • Десантненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор та тренер команди Моренко О.М.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
  • Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І., вчитель фізкультури Симоненко А.М.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
  • Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г., вчитель фізкультури Нечитайло О.П.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
          ІІІ підгрупа
  • Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Боєва В.Г., вчитель фізкультури Рущуклу М.Д.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
  • Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Чорнобай М.Д., вчитель фізкультури Мунтяну Л.В.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
  • Фурманівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Дибченко Н.Д., вчитель фізкультури Дибченко Р.І.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу.
          ІV підгрупа
       - Мирнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Масленікова Л.Б., вчитель фізкультури Наумов С.Я.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
       - Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М., вчитель фізкультури Дерменжи А.М.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
       - Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О., вчитель фізкультури Іонел Д.К.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
          V підгрупа
  • Червоноярського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Паладуца В.І., вчитель фізкультури Бороніна О.Г.), яка посіла І місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
  • Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Хивук Р.В., вчитель фізкультури Бабенко О.Д.), яка посіла ІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу;
Василівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор Сілакова О.В., вчитель фізкультури Пимонов В.К.), яка посіла ІІІ місце в фінальних змаганнях з настільного тенісу.
           Відділ освіти райдержадміністрації (Мергут С.І.) складає подяку за сприяння проведенню фінальних змагань з шашок та настільного тенісу районної спартакіади учнів ЗНЗ директорам навчальних закладів району:
- Голубенко В.М. – дитектору Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
- Карайван Н.В. – директору Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Сороці Н.М. – директору Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей»;
- Соловйовій А.Г. – директору Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей».
          
 
Переглядів: 145 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua