Головна » 2018 » Листопад » 7 » «Дотик природи»
14:10
«Дотик природи»


          Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2018 року № 299/ОД «Про участь делегації від Одеської області у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» Шульга Діана, учениця 9 класу Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лупонос Г.М.) та Назаров Іван, учень 9 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.) у складі делегації від Одеської області були запрошені для участі у фінальному (очному) етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» з 30.10.2018р. по 03.11.2018р. у м. Києві.

       Програмою біологічного форуму передбачено захист науково-дослідницьких проектів з різних номінацій у формі стендового захисту.

       Шульга  Діана презентувала науково-дослідницький проект в секції «Екологія та проблеми довкілля» за темою «Моніторинг атмосферних опадів на півдні Одеської області та наявність кислотності» (pH), керівник роботи Шульга Г.І., учитель хімії Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. ; Назаров  Іван -  в секції «Зоологія» за темою «Вивчення комах-паразитів на території села Шевченкового, яких можна використовувати як біологічний метод боротьби з комахами-шкідниками», керівник роботи Базелінська М.А., учитель хімії Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

      Захист науково-дослідницького проекту був чітким і логічним, послідовним і грамотним. Учні вільно володіли матеріалом, кваліфіковано вели дискусію.

       За підсумками роботи журі Шульга Діана та Назаров Іван нагороджені Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України як фіналісти Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018».

        Керівники робіт Шульга Г.І. та Базелінська М.А. нагороджені Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підготовку фіналістів та активну участь у Всеукраїнському форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018».

        Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.)  складає подяку:

  • адміністрації Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лупонос Г.М.) та Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.) за залучення вчителів до роботи з обдарованими учнями;

  • учителям Базелінській М.А., Шульзі Г.І.  за якісну підготовку учнів;

  • батькам за створення умов для навчання й розвитку обдарованої дитини.

 

Переглядів: 364 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua