Головна » 2018 » Листопад » 6 » Девіантна поведінка підлітків та шляхи її подолання у роботі соціального педагога
14:59
Девіантна поведінка підлітків та шляхи її подолання у роботі соціального педагога

     Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  31 жовтня 2018 року на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  – ліцей» (директор Сорока Н.М.) відбулося засідання «круглого столу» для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Девіантна поведінка підлітків та шляхи її подолання у роботі соціального педагога».

     Відкрила засідання «круглого столу» для соціальних педагогів Звєрєва Ольга Миколаївна, соціальний педагог Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  – ліцей», керівник РМО, яка зробила акцент на професійну діяльність соціального педагога.

     Суть її полягає в тому, що на відміну від учителя чи соціального працівника, соціальний педагог має справу з дитиною та підлітком у процесі їхнього розвитку, соціального ставлення. Соціальний педагог – фахівець в закладі освіти, який покликан об’єднати зусилля родини, школи, громадськості  для надання допомоги дитині. Допомогти дитині знайти себе, компенсувати соціальне неблагополуччя цікавою справою, знайти нових друзів – це головний успіх в роботі соціального педагога.

        На засіданні «круглого столу» соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти обговорювали слідуючі питання з досвіду роботи:

  • «Робота з учнями, схильними до девіантної поведінки» (Звєрєва О.М., соціальний педагог Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  – ліцей»);

  • «Етапи роботи соціального педагога з підлітками, схильними до суїциду» (Бондарєва Л.Є., соціальний педагог Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  – ліцей»);

  • «Булінг+4програми…»(Мусафір Л.І., соціальний педагог Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст.);

  • «Як допомогти підлітку реалізувати себе та стати успішним» (Трифонова Л.О., соціальний педагог Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

         Також соціальні педагоги ознайомились з новинками методичної літератури (Запорожець І.Г., соціальний педагог Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).

      Засідання «круглого столу» пройшло плідно, соціальні педагоги отримали багато корисної інформації практичного характеру, а результатом роботи стали розроблені методичні рекомендації для використання в подальшій роботі.

      Такі зустрічі дуже важливі для покращення роботи соціального педагога та отримання нового досвіду.

       Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.), Звєрєвій О.М., соціальному педагогу Кілійського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей», керівнику РМО за якісну підготовку та практичну спрямованість  засідання «круглого столу», професіоналізм та творчість.

 

Переглядів: 359 | Додав: 111111 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua