Головна » 2017 » Січень » 30 » Актуальні напрями та зміст практичної роботи практичних психологів і соціальних педагогів в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій
12:04
Актуальні напрями та зміст практичної роботи практичних психологів і соціальних педагогів в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій
         Згідно з річним планом роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 26 січня 2017 року в приміщенні актової зали Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів,  у рамках якого було проведено майстер-клас  з проблеми «Актуальні напрями та зміст практичної роботи практичних психологів і соціальних педагогів в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій».
        Розпочала засідання районного методичного об’єднання Стефанова Г.В., керівник РМО практичних психологів, яка освітила низку завдань, які стоять перед працівниками психологічної служби ЗНЗ району щодо створення психолого-педагогічних умов у конфліктних та постконфліктних ситуаціях.
       Практичні психологи: Бурлаченко І.О. (Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст.),
Чикірякіна Л.П. (Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей») провели майстер-клас і показали, як практично допомогти учасникам навчально-виховного процесу справитися зі стресом, кризою, психологічною травмою та вийти з конфліктних та постконфліктних ситуацій.
         У завершенні засідання районного методичного об’єднання практичні психологи та соціальні педагоги виконали вправу по рефлексії, яка була направлена на самопізнання, аналіз своїх емоцій, відчуттів,  здібностей та поведінки.
         Засідання РМО практичних психологів та соціальних педагогів пройшло в діловій атмосфері, учасники поділилися враженнями від проведеної роботи.
         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (Мергут С.І.) складає подяку адміністрації  Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.) за сприяння у проведенні засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів, практичним психологам: Стефановій Г.В. (Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»), Бурлаченко І.О.(Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст.) , Чикірякіній Л.П.(Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей») за якісну підготовку та практичну спрямованість  засідання РМО.
 
Переглядів: 165 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua