Головна » 2016 » Лютий » 15 » Акція «ВИПУСКНИК»
16:13
Акція «ВИПУСКНИК»  З метою орієнтації учнів загальноосвітніх навчальних закладів на оволодіння  професіями та спеціальностями, які користуються  попитом на ринку праці, 10 лютого 2016 року на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» відбулася профорієнтаційна акція «ВИПУСКНИК», яка була організована  спільно  Кілійським районним центром зайнятості  та відділом освіти райдержадміністрації. В акції взяли участь 150 учні 9-11 класів ЗНЗ району: Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ­–­ ліцей», Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ­–­ ліцей», Кілійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Кілійської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» та Старотрроянівської ЗОШ.
В рамках акції відбулася зустріч учнів з представниками вищих навчальних закладів: Ізмаїльського інституту водного транспорту, Ізмаїльського технікуму економіки і права, Одеського технічного коледжу та Одеської національної академії харчових технологій, Кілійського транспортного коледжу Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного,   Кілійського професійного ліцею. Надана контактна інформація щодо Ізмаїльського медичного училища. Представники ВНЗ презентували свої навчальні заклади, розповіли учням про умови вступу, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка спеціалістів, про можливості працевлаштування після закінчення навчання та отримання відповідної професії, надали відомості про навчальне та матеріально-технічне забезпечення закладів.
            Начальник Кілійського РВ КВІ УДПтСУ в Одеській області майор внутрішньої служби Дрібноход Людмила Іванівна презентувала Академію Державної пенітенціарної служби. Ознайомила учнів з порядком відбору абітурієнтів та умовами вступу на навчання до академії.
Спеціаліст Кілійського районного центру зайнятості Рождественська З.А. довела до учасників акції інформацію про те, яку центр  зайнятості надає допомогу у виборі майбутньої професії.
Головний спеціаліст відділу освіти Клєвак Н.С. розповіла учням про можливість отримання цільового направлення на навчання до ВНЗ за педагогічними професіями.
Загалом акція пройшла в теплій атмосфері, учні з цікавістю дивилися відео про заклади, оплесками дякували виступаючим за виступи та надану інформацію. 
Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) дякує адміністрації Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.) за створення належних умов для проведення акції. 
        
         Бажаємо усім випускникам 2016 року  отримати високі результати на ДПА та ЗНО і обрати для себе професію,  яка в майбутньому зробить їх щасливими людьми.
 
 
Переглядів: 187 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua