Запобігання проявам корупції 
з питань вчинення корупційних діянь з боку посадових осіб навчальних закладів можна звернутися до  відділу освіти Кілійської райдержадміністрації за тел.43203


 

ЗВІТ

відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації

з питань роботи  із зверненнями громадян  за перше півріччя 2018 року

 

     Протягом першого півріччя 2018 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти та молодіжної політики райдержадміністрації проводилася у порядку, визначеному законодавчими та інструктивно-нормативними актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

За звітній період до відділу освіти  та молодіжної політики надійшло 23 звернення, що на  6 звернень менше ніж  за   аналогічний період 2017 року (менше  на 21 %).

Із загальної кількості звернень надійшло:

  • безпосередньо від громадян поштою – 15 звернень,
  • через урядову гарячу лінію та телефон довіри облдержадміністрації  –  8  або 75 % більше ніж у першому періоді 2017 року.

     Усі звернення розглянуто та надано вчасно відповідь. За результатами розгляду: вирішено позитивно 16 (70%),    відмовлено у задоволенні з наданням роз’яснень  -   7 (30%).

До відділу   надійшло 21 звернення (91 %) первинного характеру, 2 повторних.

Скарки, що отримані від трьох громадян, фактично стосувалися одного і того ж питання та відповідно можна вважати, що мають дублетний характер.

     Усі звернення індивідуального характеру, колективних звернень не було.

     Аналіз усіх звернень за характером питань свідчить, що  громадяни зверталися до відділу з питань:  

  • щодо неправомірних дій або  бездіяльності посадових осіб – 7,
  • щодо влаштування дитини до дошкільного навчального закладу  - 1,
  • щодо отримання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування при досягненні 18-річного віку – 14,
  • щодо переведення учня на іншу форму навчання – 1.

     У звітному періоді  14 звернень (61%), що були подані до відділу освіти та молодіжної політики,  мають характер    заяви  (клопотання), скарг надійшло 9 (39%).  7 скарг стосувалися одного і того ж питання, 2 з них анонімні, та 2 – повторні.

     Всього до відділу  звернулося  10 осіб чоловічої статі  (50%) та 10  жінок (50%).

     Відділ освіти та молодіжної політики особливу увагу приділяє вирішенню проблем, з якими звертаються багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Належна увага приділяється особистому прийому громадян пільгових категорій. Так, серед тих, хто звернулися, 14 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 одинокі матері. За соціальним станом авторів звернень: 14 учнів та студентів закладів освіти, 2 працівники бюджетної сфери.

     Особистий прийом громадян у відділі протягом першого півріччя 2018 року здійснювали начальник відділу та головні спеціалісти відповідно до графіку та до  Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у відділі, що затверджені відповідним наказом. Всього на особистому прийомі було понад 300 громадян. Вагома частина звернень стосувалася питань   надання статусу багатодітної родини або  дитини з багатодітної родини, а також питань щодо підтвердження трудового стажу. Усі звернення розглянуті, вирішувалися позитивно або надавалися відповідні роз’яснення.

     З метою надання громадянам інформації про свою діяльність постійно оприлюднюються  відомості в   районних ЗМІ про роботу відділу,    також протягом  року начальником відділу надавалися інтерв’ю, зокрема, про діяльність навчальних закладів, про підготовку  до нового начального року, про заходи у зв’язку з закінченням навчального року, про проведення ДПА та ЗНО, про оздоровлення та відпочинок учнів закладів освіти району, про організацію харчування, тощо.

     Протягом звітного періоду постійно оновлювалися дані про роботу відділу  на веб-сторінці РДА  (www.oda.odessa.gov.ua) та на  офіційному веб-сайті відділу (kiliyaosvita.odessa.gov.ua), на якому розміщується   інформація щодо системи освіти району, діяльності відділу  та підпорядкованих  закладів освіти. 

     Усі розпорядчі документи райдержадміністрації з питань роботи із зверненнями громадян відділом виконано у встановлені терміни та повному обсязі.

      У січні 2018 року на виконання рішення колегії від 25.01.2017   проведений аналіз роботи зі зверненнями громадян у 2017 році, який 06 лютого 2018 року на колегії відділу освіти та молодіжної політики  був  розглянутий та визначені завдання на 2018 рік.
 
Матеріали щодо запобігання проявам корупції можна скачати з нашого сайту натиснувши на це посилання.

Перелік матеріалів в архіві:

1. Цивільна конвенція про боротьбу з корупцією
2.  Кримінальна конвенція  про боротьбу з корупцією
3. ЗУ Про запобігання корупції
4. ЗУ Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки
5. ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції
6. ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією
7. ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо відповідальності  за корупційні правопорушення
8. Лист МОН  Про організацію діяльності благодійних фондів у ЗНЗ
9. Лист МОН Щодо благодійних внесків
10. Лист МОН 1_9_150
11. Розпорядження РДА  Про  заходи щодо запобігання  конфлікту  інтересів  та врегулювання його в разі виникнення на 2013
12. Наказ відділу освіти Про заходи щодо запобігання корупції
13. Типові питання та відповіді щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими особами (додаток до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»)
14. Про затвердження Положення про умови роботи  за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій
15. Постанова КМУ від 16 листопада 2011 р. N 1195 Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних  як подарунки державі, Автономній Республіці Крим,  територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям 
16. ДЕКЛАРАЦІЯ   - ФОРМА декларації
17. ДЕКЛАРАЦІЯ Зразок заповнення декларації
18. ДЕКЛАРАЦІЯ правила заповнення декларації
19. ДЕКЛАРАЦІЯ Роз’яснення щодо подання суб’єктами декларування декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру
20. ДЕКЛАРАЦІЯ РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового
21. Презентація АНТИКОР. СТРАТ-2014-2017 роки- Презентація РВМ-2014
22. Презентація ЗУ -Про Нац. антикор. бюро № 1698
23. Презентація корупцийна видпорвидальнисть № 1700 14.10.2014 -МЮД
24. Презентація Про основні зміни в антикорупційному законодавстві України
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua