Довідка

про   директора Приморської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Кілійської районної ради Одеської області 

Директор

 

 Освіта:

 

 

 

 


Євтюхова Алла Ярославівна

 

вища, Ізмаїльський державний педагогічний інститут, 1992 р., вчитель української мови та літератури.

 

 В 2010 році обрана депутатом Приморської сільської ради.

Стаж роботи на посаді – 9 років.

 

Загальні відомості про Приморську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Кілійського району Одеської області

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68350 Одеська обл., с. Приморське, вул. Морська,81

Тел/факс: (04843) 34-6-97

Факс: (04843) 34-6-97

E-mail: primorska-zosh@rambler.ru

Форма власності

430 комунальна організація

Історична довідка про створення навчального закладу 

Навчальний заклад в селі Приморському ( давня назва с.Жебрияни) було створено в 1918 році. На той час Басарабія знаходилася під владою Румунії, і з їхнім приходом була відкрита чотирикласна школа. Навчання проводилося румунською мовою. Школа проіснувала до 1940 року.

У 1940 році, коли на територію Бесарабії прийшла Радянська влада, в селі було відкрито початкову школу, де навчання велося російською мовою.

У 1941 році територію знову захопили румуни, і навчання в школі  стало проводитися румунською мовою. Функціонування школи було нестабільним в зв’язку з воєнними діями. Влітку 1944 року в наслідок Яско – Кишиневської операції  Бесарабію   звільнено  від німецько – фашистських окупантів, і на території села відкривається Жебриянська семирічна школа, навчання в якій велося російською мовою.

В 1945 році село перейменовано на Приморське, і відповідно школа мала офіційну назву Приморська семирічна школа. Вона  проіснувала до 1960 року. В 1960-1961 навчальному році школу перейменовано на Приморську восьмирічну школу. Як семирічна, так і восьмирічна школи знаходилися у трьох одноповерхових будівлях, пристосованих до навчальних класів, і знаходилися на різних вулицях. Дві невеличкі будівлі займали учні 1-4 класів, а найбільшу – учні 5-8 класів. При восьмирічній, а потім і при середній  школі до 1990 року існувала вечірня школа, у якій молодь села отримувала середню освіту.

Перейменування Приморської восьмирічної школи на Приморську середню школи Кілійського району Одеської області відбулося у 1977 році. Саме в цьому році було введено в експлуатацію нову типову школу на два поверхи. 27 випускників 10 класу отримали в 1978 році атестати про середню освіту.

В 1993 році Приморську середню школу перейменовано на Приморську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Кілійського району Одеської області. Школа з такою назвою проіснувала до 2009 року. В 2009 році школу знову перейменовано на Приморську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області. Це офіційна назва школи , яка існує на теперішній час.

На даний час Приморська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів є соціокультурним центром села. Педагогічний колектив своєю діяльністю створює позитивний імідж школи. Ми співпрацюємо з організаціями та установами села, є активними учасниками загальносільських заходів.

Основні напрями  діяльності

80.21.1 Загальна середня освіта

Кількісні показники   

Контингент учнів складає 165 осіб з них: 2 дитини- інваліда, 1 дитина-сирота , позбавлена батьківського піклування , 3 дітей, які знаходяться під опікою, 1 дитина, яка постраждала від аварії на ЧАЕС.

     Учні навчального закладу є постійними учасниками та призерами районних,  предметних олімпіад, інтелектуальних змагань для учнів сільських шкіл,  Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості конкурсу педагогічної майстерності, Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика серед учнівської  молоді, Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу « Колосок», Міжнародного конкурсу з українознавства «Соняшник», Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня», Всеукраїнського конкурсу «Патріот», Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека», Обласний конкурс « Обряди та звичаї Одещини», обласного етапу Всеукраїнської мистецької акції для талановитих дітей на шевченківську тематику «Мій Шевченко» в номінації «Образотворче мистецтво»

  За 2012-2013 навчальний рік 18 учнів нагороджено похвальними листами « За високі досягнення у навчанні»; 1 учень, Шевцов Ігор, нагороджений срібною медаллю; 1 учениця, Краснобаєва Єлізавета, отримала свідоцтво з відзнакою.

Навчально-виховний процес забезпечує 26 педагогічних працівники. Кваліфікаційний рівень «спеціаліст вищої категорії» має 8 учителів, «спеціаліст І категорії» - 9, «спеціаліст ІІ категорії» -6, « спеціаліст» -3, звання «вчитель – методист» - 1, « старший вчитель» -2. За результативність роботи на ниві виховання та навчання підростаючого покоління педагоги школи  нагороджені Почесною грамотою відділу освіти, грамотою обласного управління освіти і наукової діяльності, грамотою Міністерства освіти і науки України.  Грамотами відділу освіти нагороджувався педагогічний колектив навчального закладу за плідну працю з обдарованими учнями, за організацію оздоровлення учнів школи.

Навчальний заклад має розвинену матеріально-технічну базу: один навчальний корпус, у якому  розміщено 22 навчальних кабінетів, в яких оновлено шкільні меблі, методичний кабінет,   обладнано новий навчальний комп'ютерний комплекс, є бібліотека (20913 примірників) , спортивний зал, актова зала на 200 місць, медичний кабінет, внутрішні туалети, шкільна їдальня на 80 місць. Школа має в достатній кількості оргтехніку.

 

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua