Значні досягнення педагогів, учнів та вихованців навчальних закладів району

 в минулому навчальному році

     
 
           З метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей  дошкільного віку, був проведений районний конкурс «Сузір’я талановитих дошкільнят», в якому взяли участь 129 вихованців – «маленьких артистів» із 9 дошкільних навчальних закладів району віком від 3 до 6 років.
            За підсумками ІІ етапу районного конкурсу «Сузір’я талановитих дошкільнят» (наказ відділу освіти райдержадміністрації від 03.04.2015 № 120)  визнані переможцями та нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації в:
                 - номінації «Декламування віршів»:
      1.Осколкову Діану (ДНЗ «Пролісок» с. Приозерне);
      2.Кірчіу Вероніку (ДНЗ № 2 «Джерельце» м. Вилкове);
      3.Жмуда Віктора (ДНЗ № 1 «Золота рибка» м. Вилкове);
      4.Молчанова В’ячеслава (ДНЗ № 1 «Золота рибка» м. Вилкове);
      5.Прохорову Аріанну (ДНЗ «Колосок» с. Приморське);
      6.ГоловінуАнастасію (ДНЗ «Колосок» с. Приморське);
      7.Раховську Єву (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
8.Варданяна Микиту (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
9.Шестак Марію(ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
10.Євсеєву Дар’ю (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
 
             - номінації «Солісти-вокалісти»:
1.Муту Ему (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
        2.Долапчі Іванну (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
3.Монастирського Єгора (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
4.Савву Марію(ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
5.Задорожну Карину ( Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»);
         6.Голощак Елеонору (Новомиколаївський  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»);
7.Наку Анастасію ( ДНЗ «Пролісок» с. Приозерне);
8.Попову Анастасію (ДНЗ № 2 «Джерельце» м. Вилкове);
9.Бурмана  Олексія (ДНЗ № 2 «Джерельце» м. Вилкове);
10.Ярошенко Ярославу(ДНЗ № 1 «Золота рибка» м. Вилкове);
 

  • номінації «Вокальні ансамблі»:
  • Анасамбль «Краплинка» (ДНЗ № 1 «Золота рибка» м. Вилкове);
  • Співочий гурт «Бджілки» (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
 
           - номінації «Хореографічні ансамблі»:
            1. Танцювальний гурт «Ритм» (ДНЗ № 1 «Золота рибка» м. Вилкове);
            2.Танцювальний гурт «Дівчата» (ДНЗ № 2 «Джерельце» м. Вилкове);
            3.Танцювальний гурт «Проліски»  (ДНЗ «Колосок» с. Приморське);
            4.Танцювальний гурт «Веселка» (ДНЗ «Колосок» с. Приморське);
            5.Танцювальний гурт «Дзвіночки» (ДНЗ «Колосок» с. Приморське);
            6.Танцювальний гурт «Сонечки» (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
            7.Танцювальний гурт «Дзвіночки» (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
            8.Танцювальний гурт «Веселка» (ДНЗ «Дельфін» м. Кілії);
            9.Танцювальний гурт «Топотушки» (ДНЗ «Ромашка» м. Кілії).
 
          Для виявлення обдарованих дітей та заохочення їх інтелектуальної творчості проведено районний  етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів, в якому взяли участь 527 учнів ЗНЗ, переможців – 97, районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН, в якому взяли участь  75 учнів ЗНЗ, переможців - 36, організаційну роботу по залученню учнів до участі в інтелектуальних змаганнях  з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області в 2014 році, різноманітних інтелектуальних конкурсах.
          За підсумками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів призові місця серед загальноосвітніх  навчальних закладів району розподілились слідуючим чином:
         - серед міських загальноосвітніх навчальних закладів:
               І місце – Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.);
              ІІ місце – Кілійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І.);
             ІІІ місце - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.);
                            - Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»  (директор Соловйова А.Г.);
 
                 - серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів:
                І місце – Приморська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.);
               ІІ місце – Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.);
                             – Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Шустова І.Б.);
              ІІІ місце – Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.);
                             - Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Лупонос Г.М.).
 
           За підсумками районного, обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН слід відзначити цілеспрямовану, ефективну роботу адміністрації,  педагогів ЗНЗ району в 2014/2015 н.р. по залученню старшокласників до дослідно-експериментальної роботи, з підготовки їх до участі у районному, обласному етапах конкурсу-захисту:
  • Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.),
  • Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.),
  • Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І.),
  • Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.),
  • Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г.).
   За підсумками:
- ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році  7 переможців, які вибороли 9 призових місць:
         - Головченко Юрій, учень 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) – з географії (І місце), вчитель Зав’язкіна В.І., з української мови та літератури (ІІІ місце), вчитель Іваненко В.І.;
         - Олейнікова Тетяна, учениця 9 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.) – з української мови та літератури (ІІІ місце), вчитель Солопенко Г.Г.;
         -  Обертинська Кристина, учениця 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) – з історії (ІІІ місце), вчитель Лисенко Л.Г.;
         -   Іванова Олександра, учениця 9 класу Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор
Євтюхова А.Я.) –  з біології (ІІІ місце), вчитель Іванова В.М.;
         -  Клєвак Кирило, учень 8 класу Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І.) –  з географії (ІІ місце), вчитель Гагауз Д.І.;
         -  Краснобаєва Єлізавета, учениця 11 класу Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.) – з біології (ІІІ місце), вчитель  Іванова В.М., з екології (ІІ місце ), вчитель Іванова В.М.;
         -  Скрипкару Іван, учень 9 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.) – з молдовської мови та літератури (ІІ місце), вчитель Старіш Д.В.
          Учасник  ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії в 2015 році – Головченко Юрій, учень 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії» (директор Іваненко В.І., вчитель Зав’язкіна В.І.);
 
   - ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  8  призерів:
   9 робіт пройшли заочний тур ІІ (обласного) етапу і 9 учнів були запрошені для участі в очному турі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
          В кінці січня та впродовж лютого місяців  2015 року відбувся очний тур
 ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
          Відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України очний тур ІІ (обласного) етапу проходив у два дня:
  • перший день – оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін;
  • другий день – захист науково-дослідницьких робіт в науковій секції
            За підсумками роботи обласного журі місця розподілилися таким чином:
           І місце   - Головченко Юрій, учень 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», секція «Геологія», керівник роботи  учитель географії  Завязкіна В.І.;
                           -  Буркова Анастасія, учениця 10 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 1, секція «Російська мова», керівник роботи учитель російської мови та літератури  Ведута Т.М.;
         ІІ місце     -  Крайніков Іван, учень 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», секція «Мистецтвознавство», керівник роботи учитель музичного мистецтва
Маляренко Т.І.
               Грамотами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання нагороджені:
-   Крюков Даниїл, учень 9 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, секція
 «Етнологія», керівник роботи  учитель історії Овсяннікова О.В.;
  • Захлєвний Андрій, учень 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –
ліцей», секція «Ботаніка та зоологія», керівник роботи учитель біології 
Склюєва Ю.М.;
          -  Краснобаєва Єлизавета, учениця 11 класу Приморської ЗОШ І-ІІІ ст., секція «Екологія», керівник роботи учитель біології  Іванова В.М.;
          - Гречкосій Руслана, учениця 10 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, секція «Фольклористика», керівник роботи учитель української мови та літератури
Слободянюк С.І.;
          -  Штанько Анастасія, учениця 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», секція «Українська мова», керівник роботи учитель російської мови та літератури
Галкіна Є.П.
              Головченко Юрій, учень 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» та Буркова Анастасія, учениця 10 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, брали участь у  Всеукраїнському конкурсі –захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в м. Києві і посіли ІІІ почесне місце.
 
               Згідно з річним планом роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді  та на виконання  наказу відділу освіти райдержадміністрації від 03.04.2015 року № 122 «Про проведення районної підсумкової науково-практичної конференції учнів-членів Малої академії наук у 2014/2015 навчальному році»  15 квітня 2015 року в актовій залі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – ліцей» відбулася районна підсумкова науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук.  
        Про підсумки роботи районної філії МАН «Прометей» у 2014/2015 навчальному році доповіла Тищенко О.Д., директор Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді. Вона розповіла про проведення І (районного) етапу, про результати участі учнів-переможців районного етапу у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Доповідь супроводжувалась показом слайдів про роботу районної філії МАН «Прометей» у 2014/2015 навчальному році. Після виступу Тищенко О.Д. слово було надано учням –переможцям та учасникам ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:
         - Захлєвному Андрію – учню 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», керівник роботи Склюєва Ю.М.;
         -  Крайнікову Івану – учню 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», керівник роботи Маляренко Т.І.;
         -  Бурковій Анастасії – учениці 10 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник роботи Ведута Т.М.;
         - Головченко Юрію – учню 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», керівник роботи Зав’язкіна В.І.
          Керівник відділу освіти райдержадміністрації Мергут С.І.  привітав присутніх з закінченням напруженої, але цікавої роботи в секціях МАН. Він зазначив, щодо робота учнів-членів МАН це лише початок великої наукової роботи, що в майбутньому може статися, що хтось з теперішніх учнів -  «манівців», стане відомим вченим-дослідником та  побажав успіхів у навчанні та в науково-дослідницькій роботі.
        Сергій Іванович вручив грамоту відділу освіти райдержадміністрації   вчителям - головам та членам журі І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН за компетентність та  професіоналізм:
Бажак О.С. - учителю географії Кілійського НВК «ЗОШ І-Ш ст. №1 – ліцей», члену журі секції «Географічне краєзнавство»;
Слободенюк Т. С. – учителю хімії і біології Кілійського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.  - гімназія",  члену журі секції «Хімія», «Медицина»;
Гагауз Д. І. – учителю географії Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2                                                                                       голові журі секції «Географічне краєзнавство»; 
Слободянюк С. В. – учителю української мови  та літератури Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,  члену журі секції «Українська мова». 
 
            В цьому навчальному році в очному турі обласних інтелектуальних змагань взяли участь учні Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Приморської ЗОШ І-ІІІ ст., Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей».
           Переможцями визначено:
     - Сухову Вікторію, ученицю 9 класу Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г., учитель Склюєва Ю.М.), з біології, ІІІ місце;
     -   Головченка Юрія, учня 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І., вчитель Зав’язкіна В.І.), з географії , І місце.
 
         Відповідно до листа Одеського обласного інституту удосконалення вчителів від 05.02.2015 № 27 та коментаря, які отримали, щодо започаткованого в навчальних закладах району Всеукраїнського соціального проекту «Пазл миру» до науково-методичної лабораторії проблем виховання Одеського обласного інституту удосконалення вчителів надано фрагмент флешмобу, який  підготовлено Вилківською ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (лідери учнівського самоврядування) з метою монтування фільму від області  для подальшої презентації на Всеукраїнському зборі лідерів у жовтні 2015 року у м. Києві.
        
         Для участі у ІІ (районному) етапі ХУ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика було представлено 124 роботи  учнів 3-11-х класів з 23 ЗНЗ району.  
         Активними учасниками стали учні Десантненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор
Моренко О.М.), Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.), Трудівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Трохимчук А.М.), Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.), Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.), Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.),  Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.), Кілійського ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І.).
         8 учнів  визнано  переможцями,  50 – призерами цього конкурсу.
         Слід відмітити результативну роботу в підготовці учнів до участі в конкурсі вчителів української мови та літератури:
  • Солопенко Г.Г. – Вилківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
  • Терзі Т.А. - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей»,
  • Данчук Т.В. - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей»,
  • Слободянюк С.В. – Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
  • Вазанової Н.Б. – Кілійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,
  • Кутас Т.О. – Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,
  • Нікольчевої С.І. - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей».
 
        В ІІ (районному) етапі У Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка   брали участь 115 учнів 5-11 класів  23  ЗНЗ району. Роботи виконувались українською та молдовською мовами згідно з Умовами проведення конкурсу.
        Активними учасниками конкурсу стали учні:
          - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.),
          - Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ліцей» (директор Соловйова А.Г.),
          - Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.),
          - Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.),
          - Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Чернобай М.Д.).
      17 учнів стали переможцями районного етапу конкурсу, 53 – призерами.
         Слід відмітити результативну роботу вчителів української мови та літератури, молдовської мови та літератури:
  • Данчук Т.В. - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей»,
  • Старіш Д.В. – Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Фокші О.М. – Приозерненська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Лунги Н.Ф. – Приозерненська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Ніколенко В.П. – Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
        
            Згідно з річним планом роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, на виконання наказів відділу освіти райдержадміністрації від 29  жовтня 2012 р. № 295 «Про покращення  роботи органів учнівського самоврядування  в загальноосвітніх навчальних закладах району»,  від 23.03.2015року  №103, «Про проведення  районного конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського  самоврядування навчальних закладів»,
05.05.2015року в приміщені актової зали Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-ліцей» з метою виявлення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи органів учнівського самоврядування різних рівнів, активізації роботи з педагогами та батьками, сприяння розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху в районі відбувся районний конкурс на кращу організацію діяльності органів учнівського  самоврядування навчальних закладів району.
     У конкурсі взяли  участь 11 навчальних закладів  району (10  загальноосвітніх  та 1 позашкільний).
    Визначено переможцями районного конкурсу  на кращу організацію діяльності органів учнівського  самоврядування навчальних закладів району і нагороджено Грамотою відділу освіти райдержадміністрації за номінаціями:
 «Візитна картка лідера»:
    І місце - команда Вилківської ЗОШ І-ІІІст. №1 (директор Іванова П.І);
      ІІ місце - команда Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6 (директор Владиченко К.А.);
      ІІІ місце – команда  Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (директор Шустова І.Б.);
«Лабораторія проектів»:
       І місце – проект Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ліцей (директор
                                     Соловйова А.Г.);
       ІІ місце – проект Шевченківської ЗОШ І-ІІІст.№2(директор Шустова І.Б.);
       ІІІ місце -  проект Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст.№2(директор Онищенко Д.І.);
       ІV місце - проект Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.);
       V місце – проект Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..№1-ліцей (директор
                                       Татару В.А.);
конкурс шкільних газет:
в номінації «Найкраща газета районного конкурсу» :
                  - Вилківська ЗОШ І-ІІІст. №1(директор Іванова П.І);
                  - Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ліцей (директор Соловйова А. Г.);
                  - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей (директор Сорока Н.М.);
в номінації «Краща газета ПНЗ»:
                   - Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості
                    (в.о Вишнякова Л.О.);
в номінації «Кращий тематичний випуск шкільної газети»:
                 - Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лупонос Г.М.);
в номінації «Кращий репортаж»:
                 - Шевченківська ЗОШ І-ІІІст.№2(директор Шустова І.Б.);
в номінації «Кращий художник преси навчального закладу»:
                 - Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1(директор Голубенко В.М.);
в номінації «За оригінальність»:
                 - Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1-ліцей» (директор Татару В.А.).
 
         На виконання  наказів відділу освіти райдержадміністрації  від  18.11.2014р. №3 «Про проведення районного конкурсу-огляду учнівських екологічних агітбригад загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів»,  26.03.2015 р.
№ 111 «Про внесення змін і доповнень до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 18.11.2014 р. №309 «Про проведення районного конкурсу-огляду учнівських екологічних агітбригад»»  30 квітня 2015 року в приміщенні «Кілійської ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»  з метою активізації екологічного руху, виявлення та  поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошук та розвиток талантів, привернення уваги місцевої влади, громадських, державних організацій до екологічних проблем регіону відбувся районний конкурс-огляд учнівських екологічних агітбригад навчальних закладів району.
         У конкурсі взяли  участь учнівські екологічні агітбригади 9 загальноосвітніх  та 1 позашкільного навчальних закладів  району:
 - «Екос» Фурманівської ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Дибченко Н.В.);
-  «Дельта» Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей (директор Соловйова А.Г);
  - «Ekolove» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» (Сорока Н.М.);
  - «Гармонія» Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст.  №2 (директор Онищенко Д.І.);
  - «Екопланета» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» (Іваненко В. І.);
  - «Єко-варта» Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.);
  - «Еколог» Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. № 6 (директор Владиченко К.А.);
  - «Екофани» Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.);
  - «Діти Землі» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок» (директор Константинова Л.В.);
  - «Еко-фани»  гуртка «Юні друзі природи» (на базі Червоноярского НВК
     «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок», директор Паладуца В.І.) Кілійського районного будинку науково - технічної  творчості учнівської молоді (директор Тищенко О.Д.)
      В рамках районного       конкурсу-огляду учасники ознайомились з різними  формами  роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, набули знань і досвіду розв’язання екологічних проблем.
          На підставі рішення журі районного заочного конкурсу-огляду учнівських екологічних агітбригад нагородити:
-дипломами відділу освіти райдержадміністрації команди:
    І місце «Єко-варта» Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Маркова Л.О.).
    ІІ місце – команду  «Дельта» Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»
       (директор Соловйова А.Г.)
    ІІІ місце – команду «Екопланета» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія»
        (директор Іваненко В.І.)
 - грамотами відділу освіти райдержадміністрації  за  активізацію екологічного руху, залучення до практичної природоохоронної роботи учнівські екологічні агітбригади навчальних закладів команди:
  - «Екос» Фурманівської ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Дибченко Н.В.);
  - «Ekolove» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» (директор Сорока Н.М.);
  - «Гармонія» Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст.  №2 (директор Онищенко Д.І);
  - «Еколог» Кілійської ЗОШ і-ІІ ст. № 6 (директор Владиченко К.А.);
  - «Екофани» Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.);
  - «Діти Землі» Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок» (директор
      Константинова Л.В.);
  - «Еко-фани»  гуртка «Юні друзі природи» (на базі Червоноярского НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок», директор Паладуца В.І.) Кілійського районного будинку науково - технічної  творчості учнівської молоді (директор Тищенко О.Д.)
 
           На виконання заходів з  реалізації Концепції художньо – естетичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та Комплексної програми  художньо – естетичного виховання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, наказу відділу освіти райдержадмістрації від 09.10.2014р.№268 «Про організацію та проведення районного заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» серед навчальних закладів району в 2014/2015 н.р.»,  відповідно до плану  роботи методичного кабінету відділу освіти на 2014/2015н. р. та з метою розвитку творчих здібностей дітей і підлітків різними видами мистецтва, розширення їх світогляду,залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти 8 квітня 2015року було проведено  районний заочний конкурс фотографій «Мій рідний край» серед навчальних закладів району. Методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації були здійснені організаційні заходи щодо проведення районного заочного конкурсу фотогріфій.
      У конкурсі взяли участь 23 учасника різних вікових категорій з 13 навчальних закладів району, де були представлені понад 100 цікавих, яскравих, чаруючих фоторобіт. На підставі рішення журі районного заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» визначити переможцями та нагородити дипломами відділу освіти райдержадміністрації:
в номінації «Макрозйомка»:
дипломом І ступеня
- Мандриченко К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «З вірою в майбутнє»;
 дипломом ІІ ступеня
- Квашу Я., учня  Трудівської  ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Над квіткою»;
- Ковальову С., ученицю Новомиколаївського  НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок», за фотороботи: «Два братики й сестричка», «Братки – фіалочки»;
  дипломом ІІІ ступеня
 - Даніленка Д., учня Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботи: «Ягоди смородини», «Персики»;
 - Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Осінні краплі зими»;
 - Стариш О., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст. №6, за фотороботу «Степова чудасія»;
 - Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст.№2, за фотороботу «Пограємо в схованки»;
в номінації  « За оригінальність у виборі сюжету»:
дипломом І ступеня
- Степову М., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Музика  природи»;
- Голубенко А., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Дзеркало природи»;
дипломом ІІ ступеня
- Владиченко І., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу «Дунайські замальовки»;
 дипломом ІІІ ступеня
- Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2, за фотороботу «Морська казка»;
 в номінації «Закат»:
дипломом І ступеня
- Стариш О., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Вечоровий рай»; -Мандриченко К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Мій рідний край»;
 дипломом ІІ ступеня
- Щегринець К., ученицю Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст..№1-ліцей», за фотороботу « Захід на Дунаї»;
- Кіселара Д., учня Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.- ліцей», за фотороботу « Вечір на Дунаї»;
дипломом ІІІ ступеня
 - Кришталь О., ученицю Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-ліцей», за фотороботу
« Старовинний вид переправи – ручний паром»;
 - Тарасова В., учня Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Вечоріє» ;
 - Бизу А., учня  Приозерненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Вечір на лимані»; 
в номінації  «Пейзажі природи села і міста»:
дипломом І ступеня
 - Козьму М., учня Старотроянівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Все завмерло»;
дипломом ІІ ступеня
- Переверзєву А.,  ученицю Василівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок», за
   фотороботу «Храм торжественный и строгий ввысь вознесся до небес»;
- Кічук Т., ученицю Новоселівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Небесная арка»;
дипломом ІІІ ступеня
- Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Зимовий сад»;
- Квашу Я., учня Трудівської ЗОШ І-ІІІст, за фотороботу «Вечір у селі»;
- Лябаха Г., учня  Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу «За річкою»;
в номінації  «Тваринний світ»:
дипломом І ступеня
- Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботи: «Готова до злету»,  «Небезпечний сусід» ;
дипломом ІІ ступеня
- М’якішеву Д., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Слав’янський базар»;
дипломом ІІІ ступеня
- Кічук Т., ученицю Новоселівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу « На выпасе» ;
в номінації «Природа навколо дітей»:
дипломом І ступеня
- Колпакчі Л., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок»,
за фотороботи « Відпочивати у «Супутнику»- здорово!»,  «Ще трохи побуду Робінзоном і побіжу в їдальню»;
дипломом ІІ ступеня
- Лябаха Г., учня Вилківськкого НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу»Зимові розваги»;
- Григорович В., ученицю Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу «У садочку»;
дипломом ІІІ ступеня
- Ковальову С., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок», за фотороботу «Діточки – квіточки»;
в номінації «Пейзаж»:
дипломом І ступеня
- Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2, за фотороботу «Дунайська симфонія»;
 дипломом ІІ ступеня
- Степову М., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу «Галасливі вісники весни»;
 - Бондаренко К., ученицю Трудівської ЗОШ І-ІІІст.. за фотороботи: «Промені крізь хмари», «Озера – дзеркала Землі»;
дипломом ІІІ ступеня
- Мерзлікіну Г., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок»,
 за фотороботи: « У патріотичних кольорах», «Осінь – маляр з фарбами чарівними»;
- Щегринець К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботи: «Перед дощем», «Лаптиш», «Р. Дунай», «Дорога на Лаптиш»;
 в номінації  « Колекція фотографій»:
дипломом І ступеня
- Білоуса Д., учня  Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», за фотороботу «Кілійські пейзажі»;
-  Адарму А., Чернегу Д., Кірона Р.,  Агіровe М., Ступак А.,  учнів Фурманівської ЗОШ І-ІІІст., за колективну фотороботу «Мій рідний край».
 
       Відповідно до  плану роботи методкабінету відділу освіти  райдержадміністрації на 2014/2015 н.р., на виконання наказу відділу освіти  райдержадміністрації від 11.11.2014 р. № 299 «Про організацію проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Чисті роси" у 2014/2015  н.р.» методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації спільно з Кілійським районним будинком дитячої та юнацької творчості на протязі лютого-березня  був проведений  районний етап Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу „Чисті роси” (далі – фестиваль-конкурс).
          Мета фестивалю - конкурсу - виявлення талановитих і обдарованих дітей у галузі художньо-естетичної творчості, розвиток культури етнічних груп, які проживають в районі .     
           В районному етапі фестивалю - конкурсу брали участь окремі виконавці та мистецькі колективи із 23 загальноосвітніх та 4-х позашкільних навчальних закладів, віком від 5-ти до 18 років.
          На районний етап фестивалю - конкурсу були представлені різноманітні номінації:солісти-вокалісти, читці, поети, солісти-інструменталісти, вокальні та фольклорні ансамблі,  театральні та хореографічні колективи, образотворчі гуртки та вироби декоративно-прикладного мистецтва.  Всього  406  окремих виконавців та 53 художні колективи, це свідчить про  активізацію роботи щодо виявлення, розвитку обдарованих дітей через чітку  організацію і  проведення групових і індивідуальних занять з ними ( порівняно - у 2013/2014 н.р. взяло участь окремих виконавців – 278, художніх колективів – 42).
           Лауреа
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua