Довідка

про   директора Мирнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Кілійської районної ради Одеської області 

Директор

 

Освіта:

Масленікова Любов Борисівна

 

повна вища, Одеський державний університет імені 

І.І.Мечникова, 1986 рік, географ,викладач

 

Загальні відомості про Мирнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Кілійської районної ради Одеської області

 

Адреса

(№ телефону, сайт, електронна пошта)

68340 Одеська обл., Кілійський район, с. Мирне  вул. Дружба,2

Тел./ 38-4-21

E-mail: murnivska-zosh@rambler.ru

        

Форма власності

комунальна

Історична довідка про створення вищого навчального закладу 

    У 1828 році було створене село Карячка. Мешканці села Карячка

переселилися сюди в 1821 році з Калузької губернії, Жиздренського повіту, села Летеки.

       До 1892 року в нашому селі Карячка школи не було. Освічених людей також не було. В 1892 році приблизно 20-25 дітей почали навчатися в збудованій школі, накритій очеретом з однією класною кімнатою. В школі вивчали Закон Божий, читати,писати  та рахувати; вчилися усі в одному класі. Працював у школі тільки один учитель, літній чоловік. В 1918 році була організована початкова школа, в якій навчались   40-45 дітей. В школі працювало троє вчителів. В 1924 році 3 учні закінчили 4-й клас: Домашов Тихон Петрович, Стрельчук Іван Степанович, Суворов Федір Микитович.

        Навчання з 1918 року було тільки на румунській мові. На рідній мові навіть розмовляти забороняли. Як при царській владі, так і при румунській, в школі били учнів лінійками і палицями. Особливо жорстоко карали учнів при румунській владі: ставили на коліна, а під коліна підкладали сіль або кукурудзу. За 22 роки окупації  до 10 осіб отримали початкову освіту в школі. Семирічну освіту ніхто не отримав.

       В 1940 році 28 червня з великою радістю жителі села зустріли Радянську Армію, яка звільнила Придунайський край від румунських бояр. З приходом радянської влади в нашому селі була відкрита семирічна школа, яка почала свою роботу з 1 вересня 1944  року. В ній учні могли навчатися на рідній мові, були відкриті вечірні класи для дорослих.

 Першими вчителями  в цій школі були : Підшебякін Дмитро Васильович ( перший директор школи), Басюл Борис Семенович               ( перший завуч школи), Кривошеїна Марія Несторівна, Підгірна Марія Федорівна, Кузьменко Пантелій Никифорович, Метла Ганна Федорівна.

        Вперше в історії нашої школи була створена піонерська організація. Першою старшою піонервожатою нашої школи була  Сердинська Валентина Тимофіївна З кожним роком школа поповнювалась новими педагогічними кадрами. В 1947 році був перший випуск  в нашій семирічній школі. Кількість учнів виросла в 1952 році до 260 чоловік. Усі діти 7-15 років були охоплені навчанням.

     В 1953 році семирічна школа перетворена у восьмирічну. В школі навчаються 360 учнів. Першою людиною, яка отримала вищу освіту       ( заочно ) , став Суворов Семен Микитович, який був на той час директором школи.

       В школі працював  21 вчитель, з яких  4 мали вищу освіту.

       На кошти колгоспу було побудовано нове приміщення  школи з 5 кімнат.

    В 1956 році школа перетворена в середню. В школі працювало   20 учителів, в тому числі з вищою і незакінченою вищою освітою 7 осіб.

   В 1957 році село Карячка було перейменоване в село Мирне.

   В 1959 році в школі – десятирічці був перший випуск учнів 10 класу в кількості 9 осіб.

       За 1965 рік школа збільшила  свою технічну базу. Цей рік приніс нове в розвиток освіти нашого села:  був перший випуск  11 класу заочної школи , 7 учнів отримали середню освіту.

      В 1979 році на кошти колгоспу була побудована і розкрила свої двері нова триповерхова школа. Заняття в школі проходять за кабінетною системою. В школі вчаться 280 учнів. Є добре обладнана спортивна зала, їдальня, актова зала, читальна зала.

   Зараз в школі працюють  22 педагогічних працівники  з вищою освітою, навчаються 167 учнів. В Мирнівській загальноосвітній школі обладнано комп'ютерний клас, школа під' єднана до мережі Інтернет.

 

Основні напрями  діяльності

  Предметом діяльності школи є:

-         базова загальна середня освіта, що забезпечується середньою загальноосвітньою школою другого ступеня;

-         повну загальну освіту, що забезпечується середньою загальноосвітньою школою третього ступеня та забезпечує підготовку до вступу у вищі навчальні заклади;

-         забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту;

-         виховання громадянина України;

-         виховання шанобливого становлення до родини, повага до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй;

-         формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення;

-         виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів України, права і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов'язків людини і громадянина;

-         розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань, наукового світогляду;

-         реалізація права учнів на вільне формування політичних і світоглядних переконань;

-         виховання свідомого ставлення до свого здоров'я  та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів;

-         створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.

Кількісні показники   

У Мирнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів контингент учнів складає 169 осіб, із них 1 дитина інвалід, 2 дітей позбавлених батьківського піклування, охоплена інклюзивним навчанням учениця 8 класу Зенченко Т.С., екстерном навчається 1 учениця 10 класу Голобородько О.С.

  Учні школи є постійними учасниками та призерами шкільних, обласних предметних олімпіад, конкурсів МАН, Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчально-виховний процес забезпечують 22 педагогічних працівники. Педагогічне звання «вчитель-методист» має 1 працівник, 1 – «старший вчитель», вищу кваліфікаційну категорію мають 5 педагогів, першу – 7 педагогів, другу – 3 педагоги, «спеціаліст» – 3 педагоги, «молодший спеціаліст» і бакалавр – 4 педпрацівники. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» - 1 працівник. Почесною грамотою Міністерства освіти України - 3, Почесною грамотою Одеського обласного управління освіти - 7.

 Навчальний заклад має розвинену матеріально-технічну базу: навчально-виховний процес здійснюється в 22 навчальних кабінетах, працює методичний кабінет, обладнано новий навчальний комп'ютерний комплекс, є бібліотека, яка має 14732 екземпляри художньої літератури, 3091 підручників, функціонують спортивна зала, медичний кабінет, шкільна їдальня на 80 місць.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua