Довідка

про   директора комунального закладу освіти Кілійської районної ради «Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості»

Директор

 


Освіта:

 

 

 

 

 


Татару Владислав Андрійович


вища, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, 2005 рік, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії

 

Стаж роботи на посаді – 3 роки.

 

 

 

.

Загальні відомості про комунальний заклад освіти Кілійської районної ради «Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості»

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68300 Одеська обл., м. Кілія, вул. Леніна, 42

Тел/факс: (04843) 4-00-32

E-mail:

        

Форма власності

Комунальна

Історична довідка про створення вищого навчального закладу 

    В 1945 році відкрився Районний Будинок піонерів і школярів (216 осіб). Наприкінці 1945 року було проведено І Зліт голів піонерських дружин району.

   Після 1945 року чисельність піонерської організації значно виросла. Стали проводитись масові заходи в школах: цікава масова робота проводилась в кожній ланці, різноманітним стало життя піонерів. У всіх школах працювали гуртки: мічурінські, драматичні, рукоділля та ін..

    В травні 1946 року проводився Міський фізкультурний парад. В ньому прийняли участь школярі, які захоплювались якимось видом спорту.

    Будинок піонерів і школярів був центром усіх явищ. Почали відкриватись нові гуртки: хоровий, танцювальний, «Умілі руки» та ін.. Одним з перших працівників Будинку піонерів, Себовим М.Н., 19 травня 1950 року було організовано велике Піонерське Вогнище на березі Дунаю. Делегати піонерського свята зустрічались з ветеранами війни, з першими героями нашого міста. Довго не стихали пісні на березі могутнього Дунаю. У 1953 році відкривається Будинок піонерів у м.Вилкове. У липні цього ж року в піонерському таборі проходить Свято, присвячене 300-річчю воз’єднання України з Росією. Вихованці районного Будинку піонерів зустрічали піонерів з Росії (м.Курськ). 19 червня 1956 року – районні змагання з легкої атлетики. 19 травня 1956 року – районний Зліт кращих піонерських загонів. 1958-1960 роки – змагання за право називатись загоном, дружиною «Супутник семилітки». Кілійський районний будинок піонерів та школярів – центр цього руху.

    З 01 вересня 1993 року заклад переводиться у Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості який очолила директор – Кривельова В.Д. З серпня 2010 року даний заклад очолив – Татару В.А. Колектив старається вирішувати багато питань стосовно розвитку художньо-естетичного напрямку. Вихованці закладу вступають до педагогічних ВНЗ, ВНЗ культури. Заклад є районним, тому багато гуртків функціонують на базі навчальних закладів Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст., Фурманівської ЗОШ І-ІІІ ст. та всього задіяно 20 ЗНЗ району.  

Основні напрями  діяльності

Художньо-естетичний

Форми роботи: культурно-масові заходи до різних свят, зустрічі, екскурсії, ділові ігри, тренінги, гурткова робота

Кількісні показники   

Контингент вихованців дає можливість займатись 850 вихованцям. Будинок дитячої та юнацької творчості відвідують 30 учнів з неповноцінних сімей, 41 – з багатодітних, 27 – з малозабезпечених сімей. Вихованці закладу приймають активну участь в житті сіл району, міста. Вони є постійними учасниками та призерами районних, обласних виставок дитячої творчості. Роботи дітей прикрашають стенди Ізмаїльського музею декоративно-прикладного мистецтва. Роботи гуртка «Гончарик» (кер.Умірова Н.Ф.) стали переможцями обласного конкурсу присвяченого Шевченківським дням і були направлені до м.Київ. За традицією, 2 рази на рік проводяться творчі звіти гуртків. Функціонують постійно діючі виставки образотворчого мистецтва, ярмарка-продаж виробів з бісеру та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Щороку педагоги беруть участь в конкурсах «Педагог-позашкільник року», в конкурсі «Поклик душі». Педколектив веде постійний творчий пошук нетрадиційних форм та методів роботи з дітьми, впроваджує інтерактивні форми роботи з дітьми.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua