Довідка

про   директора  Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 - дитячий садок Кілійської міської ради

Директор

 

Освіта:

 

  

Константинова

Лариса Володимирівна

вища, Миколаївський державний педагогічний інститут, 1988 р., вчитель історії та суспільствознавства

 

Стаж роботи на посаді – 8 років.

 

 

 

Загальні відомості про Кілійський ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 - дитячий садок Кілійської міської ради

 

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68300 Одеська обл., м. Кілія, вул.Українська, 108

Тел/факс: (04843) 4-24-75

 http://knvkszoshds.ucoz.ru

E-mail: k-nvk-szosh-ds@ukr.net

        

Форма власності

комунальна

Історична довідка про створення вищого навчального закладу 

Побудована школа в 1905 – 1907 роках, будівництво проходило разом з районною лікарнею. Перші заняття розпочалися у 1914 році. Заняття велись тільки на румунській мові. Законними були тілесні покарання. У школі було 4 класи. Першим вчителями були лише чоловіки. Першим директором школи став Ангел Гиц.  У школі викладалися такі предмети: релігія, історія, каліграфія, географія, ботаніка. Вчителі румуни були дуже вимогливі, але слова вчителя – закон. Уроки релігії проводились два рази на тиждень. До школи приходив священик, який вів цей предмет та проводив обряди. На уроці "рукоділля " вчили вишивати, в’язати.

               Будівля школи складалася з трьох корпусів, для навчання було 5 кімнат з пічним опаленням. З приходом радянської влади до школи ходили учня з першого по п’ятий клас, потім школа стала семилітньою (1955 – 1959). Очолив школу новий директор Самасенко Михайло Іванович. Школа мала 2 га землі. На цій землі вирощували кукурудзу, ячмінь. В 1959 році школа стала восьмирічною. Директором школи з 1959 по 1971 роки була Рибінцева Марія Афріканівна.

             В 19658 – 1970-х роках було збудовано новий корпус на 6 класних кімнат, їдальню. Будувався корпус за допомогою батьків, учнів старшої ланки та голови колгоспу "Шлях Леніна" Марченко Ганни Дмитрівни.

           В 1971 році директором школи стає Бельницький Олександр Амбросійович, на зміну йому прийшов Урсул В.Н.

           На 1 вересня 1980 року директором школи призначають Кутаса Івана Миколайовича, який працював  на цій посаді 25 років. За ці роки школа дуже змінилася. Шкільні приміщення було переведено на водяне опалення, в 1981 – 1983 роках було побудовано котельню. При школі було відкрито підготовчу групу до школи для дітей з 6 до 7 років. Першими вихователями були Сливенко Валентина Іванівна та Долженко Світлана Олексіївна. В 1988 році в школі було побудовано спортивний зал зусиллями адміністрації школи та батьків, за допомоги відділу освіти будівельними матеріалами.

29 грудня 2003 року розпорядженням Кілійської міської ради було реорганізовано загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №5 в Навчально-виховний комплекс "Кілійська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок з поглибленим вивченням іноземних мов.

В школі поглиблено вивчається англійська мова та французька мова.

       З 1 січня 2004 року було відкрито групу дитячого садка "Дзвіночок" на 24 місця. Діти з 5 до 6 років щорічно проходять підготовку до школи (програма "Впевнений старт").   Для дітей дитячого садка було створено майданчик для ігор, спортивний майданчик.

В 2008 році було зроблено реконструкцію спортивного залу завдяки підтримці відділу освіти і Кілійської райдержадміністрації.

      З листопада 2012 року при НВК відкрита група для дітей дошкільного віку з 4 років (середня група). Навчання дітей проходять за програмою "Дитина".

Основні напрями  діяльності

          У школі діє система методичної роботи. Її сітка створена на діагностичній основі. Уже не один рік педколектив працює над проблемою «Особистісно-орієнтований підхід до навчання та виховання та формування компетентної особистості».

До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію (Сливенко В.І., Гіржеу Т.О., Скоромна Л.І.). Вони є керівниками  шкільних методичних об’єднань, наставниками молодих вчителів. За їх активної участі проходять предметні тижні, методичні засідання тощо.                

               В організації науково методичної роботи з педагогічними кадрами школи результативно використовуються можливості шкільного методичного кабінету, де сконцентровані нормативні документи про освіту, зразки підручників, програми з базових дисциплін, матеріали з досвіду роботи кожного вчителя, матеріали діяльності шкільних методичних об’єднань, буклети вчителів, науково методична та психолого-педагогічна література, зразки оформлення шкільної документації, матеріалів на різноманітні конкурси.

У школі працюють  3  методичних об’єднання: вчителів початкових класів, філологічного циклу та класних керівників. Учителі проводять відкриті уроки, виховні заходи, діляться досвідом роботи, зростає  рівень їхньої педагогічної майстерності. Як результат – рівень навчальних досягнень учнів школи оцінюється високими показниками.

Широко впроваджуються в практику роботи вчителів інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто вчиться. З кожним роком нові технології на уроках застосовуються все більше й більше педагогів школи.

У навчально-виховному процесі використовуються проектно-рефлексивні, модульні, технології продуктивного навчання.

У 2012 – 2013 навчальному році атестувалося 3 вчителя: Матвійчук Л.І.,   Купцов Б.П., Пересада Т.А. За результатами атестації 1 вчителю  Пересаді Т.А. присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії», вихователю Матвейчук Л.І. – «Спеціаліст ІІ категорії», 1 вчитель Купцов Б.П.  підтвердив кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії».

         Педагоги школи активно залучаються до роботи в районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях тощо. На базі школи протягом навчального року було організовано і проведено районний семінар вчителів початкових класів. Вчителі початкових класів Сливенко В.І., Долженко С.О., Гіржеу Т.О.

  В 2013 – 2014 навчальному році вчитель початкових класів  Пересада Т.А. приймає участь в районному конкурсі "Вчитель року", вчитель англійської мови Смокова Ю.І. – в районному конкурсі "Шукаймо молоді педагогічні таланти".

 

 В 2-9 класах вивчається поглиблено іноземні  мови

(англійська, з 5 класу друга іноземна мова – французька).

В початковій школі на протязі 3-х років працює спецкурс "Сходинки до інформатики", в 2013р. учні 2, 5  класів вивчають інформатику як предмет.

 

            Учні нашої школи є традиційно активними учасниками міжнародних конкурсів. В 2012-2013 н.р. участь у конкурсі юних знавців фізики «Левеня»  прийняли 2 учнів, а в конкурсі юних знавців математики – 15 учнів., в конкурсі "Кришталева сова" – 5 учнів.

За підсумками 2012-2013 навчального року учні школи продемонстрували такий рівень досягнень. Із 107 учнів 3-9 класів, які оцінювалися на високому рівні 2 учні – 1,8%, 38 учнів – достатнього рівня – 36%, 62 учні -  середнього рівня – 62%, 5 учнів початого рівня – 5%.

Пріоритетні напрямки роботи для дітей дошкільного віку:

1. Орієнтація на цінності та інтереси дитини, урахування вікових можливостей, взаємозв’язок  усіх сторін життя дошкільника.

2. Озброєння дитини наукою життя, формування базисних характеристик, створення єдиного освітнього середовища, що сприяє наступності та спадкоємності між дитячим садком та початковою школою.

3. Удосконалення форм, змісту і методів взаємодії з батьками.

Вихователі дитячого садка Переверзєва Л.В., Матвейчук Л.І., Єфименко Т.Г. активно приймають участь в районних семінарах, проводять відкриті заняття для вчителів початкової школи НВК, займаються самоосвітою.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua