Довідка

про   директора Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 6 Кілійської міської ради

 

Директор

 

Освіта:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трудова діяльність:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владиченко Катерина Андріївна                                     

 

 Повна вища, Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, 2000 рік; неповна вища, Білгород-Дністровське педагогічне училище, вчитель початкових класів та педагог-організатор, 1997 рік

 

 

Загальні відомості про навчальний захід Кілійський ЗЗСО І-ІІ ступенів № 6 Кілійської міської ради

 

Адреса      (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Лесі Українки, 120

Тел. (04843) 3 06 40

E-mail: kzoch6@ukr.net

http://kzoch6.ucoz.ua/
 

Форма власності

Комунальна

Історична довідка про створення навчального закладу

      Історія Кілійської загальноосвітньої  школи починається з 1935р., коли у селищі Омарбія, що розкинулася на околиці міста Кілія,  влада  Румунії відкриває школу. Приміщення школи було невеликим. Всього у школі навчалося 2 класи. Навчав у школі директор,а також інші вчителі. Першим домнулом (паном-директором ) школи був Іон (Іван). Опалення було пічне. Води у  школі не було. Приносили її зі ставка учні школи. Урок тривав 45 хвилин. Згодом у школі з’являються  ще  2 класи і школа  стає чотирирічною.

На шкільному подвір’ї був сад і росло багато квітів, за якими доглядали учні школи, а керував процесом директор.

За часів правління Румунії у школі щодня піднімався трьохкольоровий прапор і виконувався румунський гімн. Учні вивчали такі предмети, які вважалися важливими саме румунським урядом: арифметика, географія, природознавство, історія,малювання, співи і обов’язково релігія. Оцінювання у школі велося за десятибальною системою.

З 1951 року школа переходить на українську мову навчання. Директором у цей час був Бєльницький Олександр  Амбросійович, а школа з чотирирічної  стає семирічною.

З 1960 року Кілійська школа №8 стає восьмирічною. 1959рік був чи не найскладнішим у історії її існування. Саме в цей  рік йшла добудова «нової»  школи. До тих приміщень, що вже були, добудували додаткові. Це було викликано збільшенням кількості учнів. Якщо на початку свого існування школа налічувала 30 учнів, то в 50-60-ті роки – 80-90учнів. У 1959 році в школі залишається лише початкова школа, а середню було переведено до Кілійської  восьмирічної школи №6.

З 1982 року Кілійська восьмирічна школа №8 переходить на російську мову навчання. У 80-ті роки школа змінює свою  назву і стає Кілійською неповною середньою школою №5, а згодом - №6.

Зараз це Кілійська ЗОШ І-ІІ ступенів №6. В школі  навчається 54 учні, працює 16 вчителів.Педагогічний   колектив школи постійно поповнюється  молодими  перспективними  вчителями. Офіційною мовою навчання є українська.

У 2011 році відкрито комп’ютерний клас. 

У 2012 році на шкільному подвір’ї було обладнано дитячий  майданчик  відпочинку. На  території  школи  багато  клумб  з  квітами.Посаджено  багато  дерев  та  кущів.

 

Основні напрями діяльності

 

Базова загальна середня освіта учнів.

 

Кількісні показники

На 01.09.2012 р. в Кілійській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 навчалося 62 учнів, з них в 1-4 кл.- 21 учнів, в 5-9 кл. – 41 учнів.

      У 2013-2014 н.р. навчається 54 учні.

В Кілійській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 навчаються діти сироти – 1, з неповних сімей – 7, малозабезпечених сімей – 10, інвалідів – 1.

Вчителі Кілійської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 готують дітей і допомагають їм у проведенні дослідницьких робіт. На достатньому рівні ведеться підготовка учнів до участі в районних олімпіадах. Учні приймають участь у захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

      Учні навчального закладу приймають участь у Міжнародногму мовно-літературному конкурсі ім. П.Яцика, Т.Шевченка. Також учні активно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова».

Приміщення школи одноповерхове, старої забудівлі. В ній 9 класів, методичний кабінет, кабінет директора, медичної сестри, бібліотека, їдальня а на подвір’ї – складські приміщення. Працює їдальня на 40 посадочних місць

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua