Довідка

про   директора   позашкільного  комунального закладу

„Кілійська дитячо-юнацька спортивна школа”

 Кілійської районної ради Одеської області

 

Основні напрями  діяльності

Популяризація  видів спорту серед юнаків та дівчат Кілійського району. Відбір талановитих спортсменів та допомога в подальшому розвитку майстерності в складі дорослих команд України і спортивних клубів. Заохочення молоді до здорового засобу життя. Підготовка резерву для дорослих команд Кілійського району, Одеської області, України. Підвищення професійного рівня тренерсько-викладацького складу. Постійна селекція талановитих дітей в районі, розширення філій. Організація команд юнаків для участі в ВЮБЛ (Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга) та Чемпіонатах України серед юнацьких команд з футболу. Методична та організаційна допомога ЗОШ під час проведення обласних спартакіад серед школярів.

 

Директор

 

 

Освіта:

 

 

 

 

Скалецький Валентин Іванович

 

вища, Одеський педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського, 1977 р., вчитель фізичного виховання

 


Стаж роботи на посаді –

16 років.

 

 

 

 

 

 

Загальні відомості про  позашкільний комунальний заклад

„Кілійська дитячо-юнацька спортивна школа”

Кілійської районної ради Одеської області

 

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68300, Одеська область, м. Кілія, вул. Гагаріна,73

Тел/факс:  4-25-75

Факс: -

E-mail: kiliya.invalid@rambler.ru

        

Форма власності

комунальна

Історична довідка про створення вищого навчального закладу 

Позашкільний  заклад було створено 01.04. 1965 року з філією в м. Вилкове.  З 1991 року філія  в м.Вилкове реорганізована  в окрему спортивну школу.

Працювали  спортивні секції: легка атлетика, спортивна гімнастика, веслування на б/к, футбол. Перший директор школи – Карцева Г.К.  

До складу Кілійської ДЮСШ   входить стадіон «Дунаєць», який з 2008 року  був переданий  в управління відділу освіти  райдержадміністрації.

 

Кількісні показники   

    На теперішній час працюють 4 відділення: з баскетболу, з футболу, з боротьби вільної, з веслування на б/к.

    Віддлення з футболу є одним з багаточисельним по кількості дітей та тренерів-викладачів.  Тренери з футболу Курносов В.І., Бурян Д.М., Спинзурат М.М.  підготували велику кількість гравців високого класу, які приймають участь  в Чемпіонатах України серед юнаків і дорослих, а також в Міжнародних турнірах і Чемпіонатах Європи. За останні  5-6 років  відділення  щорічно  передає 3-4 вихованців в ДЮФК «Чорноморець»  у  складі якого  кілійські спортсмени  виступали  в Чемпіонатах України.

     Тренерами-викладачами з баскетболу  Прокопенко Л.О., Кожемякіним С.О.  Владиченко П.Г. було підготовлено багато гравців високого класу, які приймають участь  в Першості України у складі  збірних команд  м. Одеси і м. Южний.

      У відділенні  з веслування  було підготовлено  більш  30 спортсменів високого класу.

       Серед  кращих результатів  відділення  з боротьби вільної слід відмітити роботу тренера Кракатиці І.В., який підготував спортсменів  високого рівня  з 2000 по 2003 роки( учасники  й призери Чемпіонату Європи…)

В 2013р.навчально-тренувальний процес забезпечують 27 тренерів-викладачів (12–штатні). Тренер-викладач      Якубський С.Г. має звання  «Заслужений тренер України».

 ДЮСШ  має розвинену матеріально-технічну базу:  2 спортивних зала,тренажерний зал, критий баскетбольний майданчик, універсальний  штучний  майданчик, тренажерний майданчик  на території ДЮСШ, стадіон  на  2160 місць  з тренажерним,  баскетбольним  та волейбольним майданчиками.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua