Довідка

про директора ЗДО "Берізка" м.Кілії    

Завідуючий

 

Освіта:

 

 

 

 

 

 

Кирнова Любов Петрівна,

 

У 1978 році закінчіла Кішінівський педагогічний інститут, викладач російської мови та літератури, стаж педагогічної роботи 35 років, на посаді завідуючої-25 років, «Відмінник освіти України», робочий телефон-04843-4-12-26, домашній 04843)-4-21-19, моб.тел.0984540896.

 

 

 

Загальні відомості про ЗДО ясла - садок «Берізка» м. Кілія Кілійської міської ОТГ

 

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

66101 Одеська обл., м. 68303 Одеська обл.,  м. Кілія , вул. Миру, 71 Тел: (04843) 4-12-56       

 berizka-kiliya@ukr.net
https://dnzberizka.io.ua/

Форма власності

комунальна

Історична довідка про створення дошкільного навчального закладу ясла-садок «Берізка»

Будівля пристосована. Заклад працює більше 65 років, ніколи не припиняв діяльність, споруда будувалася у 19 столітті.

До 31.12.1982 року це  були ясла «Берізка» у підпорядкуванні райлікоб’єднення Кілійського району.

З 02.01.1978 року передано у підпорядкування Кілійської міської ради. Споруда складалася  із 3-х будівель , де функціонували 6 вікових груп. З 1987 по 1988 року ДНЗ «Берізка» був об’єднаний з ДНЗ «Райдуга», на час відбудови харчоблоку.

З 01.01.1988 року ясла - сад «Берізка» функціонує окремо.

 

У 1996 року були закриті 2 корпуса, тому з того року у ДНЗ функціонує три вікові групи.

 Загальна площа всіх приміщень за санітарними нормами передбачена на  54 місць: для дітей до 3-х років – 8, а для 3-х років і старше - 46 місць. У ДНЗ виховуються 81 дитина.       У 2005 році ДНЗ пройшов державну атестацію. За результатами атестаційної експертизи в дитячому садку виявлено «достатній рівень освітньої діяльності»

Основні напрями  діяльності

У ДНЗ  створені сприятливі умови для розвитку, навчання, виховання дітей відповідно вікових особливостей та вимог програм.

       Розвиваючи потенційні можливості вихователів, пам’ятаємо, що в центрі турбот – психічне і фізичне здоров’я дитини.

1. Поглиблена робота з формування природничої компетентності дошкільника;

2.Робота по створенню умов для формування максимально можливої пізнавальної та соціальної компетентності;

3.Забезпечення особистістно - орієнтованого підходу до дитини, в процесі корекційно-розвивальної допомоги, згідно Базового компоненту, як в умовах ДНЗ, так і в умовах сім’ї, з розвитку мови вихованців та проведення дослідів у природі, прогулянок по екологічним стежинам.

      Педагогічний колектив дошкільного закладу у зв’язку із розвитком нового змісту дошкільної освіти, в межах реформ, які відбуваються  системі дошкільної освіти, згідно Державних програми розвитку дитини дошкільного віку , сформував свої власні пріоритети виховної та освітньої діяльності, розробив перспективні завдання розвитку.

1.     Охорона та зміцнення здоров»я дітей, організація здорового способу життя. Охоплення системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного закладу, використовуючи нетрадиційні методики одичними виданнями, проводяться співбесіди з Введення гнучкого динамічного режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі / салати, соки, вітаміни/.

2. Поглиблена робота щодо створення духовно-просторового середовища, як форми співіснування  дитини з дорослими,  шляхом залучення до матеріальної і духовної культури людства.

2.     Удосконалюємо форми, зміст і методи взаємодії з батьками щодо набуття соціального досвіду вихованцями.

3.     Формуємо знання дітей про вікові етапи життя людини за істотними ознаками її зовнішності, культури взаємин з людьми різного віку. Виховуємо глибокі почуття до матері й батька, бабусі й дідуся, пам»яті про померлих предків.

4.     Виховуємо гуманне ставлення до навколишнього, розвиток суцільної спрямованості особистості дитини.

Для здійснення завдань гуманістичного виховання використовувати нові сучасні виховні технології: уроки Добра і Краси, етичні казки, ситуації морального виховання та психотехнології, ігрові технології, складання родового дерева, проективні діагностичні методики, прогулянки на екологічній стежині.

5.     Розвиваємо фізичні якості,  формуємо комплексу життєво важливу позицію  і необхідні  уміння і навички.

6.     Допомагаємо дітям усвідомити зв»язок «архітектурних» витворів з піску та витворів природи з набуттям протягом року знаннями про види архітектури.

Кількісні показники   

Контингент вихованців складає 75 особи.  У дошкільного навчального закладу ясла-садок «Берізка» м Кілія виховується 1дитина інвалід, 5вихованців- діти з малозабезпечених сімей.       Аналіз зрізів на кінець навчального року показали, що діти-випускники готові до навчання у  школі, компетентні; добре сформовано розвиток світорозуміння,  випускники швидко відповідають на питання, вміють  висловлювати думки.

       За минулий рік у закладі створено банк даних про п’ятирічних дітей мікрорайону ДНЗ і відзначена форма здобуття ними дошкільної освіти.

       Неодноразово вихователі залучали дітей, які не охоплені ДНЗ, та їх батьків до масових заходів: конкурсів, виставок, днів відкритих дверей.

         Діти п’ятирічного віку, охоплені соціально-педагогічним патронатом. Педагогічний колектив проводить  систематичну роз’яснювальну роботу серед батьків дошкільників, та  аналіз причин невідвідування дітьми закладу.

      Аналіз захворюваності дітей медичною сестрою проводиться щоквартально, а порівняльна діаграма дала можливість педагогам та медичній сестрі, спільно з батьками вихованців, планувати оздоровчі та

загартувальні заходи. Діти у ДНЗ отримують збалансоване та повноцінне харчування. Є 10-ти денне сезонне меню, погоджено з рай СЕС. Всі продукти харчування сертифіцировані , реалізуються у відповіді брокеражного строку. На протязі року , діти отримали свіжі овочі та фрукти.

     Додержуються норми виходу готових порцій на одну дитину.

     Натуральні норми харчування за минулий рік виконали на 73,4%, тому що фінансування на харчування 100% за кошти батьків. Це 10 грн., хоча згідно норм затверджених МОЗ, МОН України вартість харчування повинно бути біля 23 гривень в день. Цей факт роз»ясніє недостатній  відсоток виконання норм.               

У 2013 році вихованка ДНЗ стала переможцем районного конкурсу «Сузір’я талановитих дошкільнят»

        

Навчально-виховний процес забезпечують 7 педагогічних працівників. з них 3 мають вищу освіту.      Педагогічними кадрами ДНЗ укомплектовано.

ДНЗ розташовано у пристосованому приміщенні, яке потребує капітального ремонту, добудови музичної та спортивної зали, овочесховища, вентиляції, обігріву харчоблоку, кабінету медичної сестри та ізолятора, методичного кабінету. Обладнання та інвентар застарілі, потребують ретельної заміни. Відсутні 4 холодильника, потребує заміни кухонний посуд. Асфальтне покриття Ігрових майданчиків  аварійне.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua