Довідка

про   директора Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Кілійської районної ради  Одеської області 

 

Директор

 

Освіта:

 

 

Загальний стаж роботи

 

Депутатська діяльність


 

Маркова Лілія Олександрівна

 

повна вища, Кишинівський державний університет ім. В.І.Леніна, 1982 рік, філолог, викладач російської мови та літератури

 

15 років

 

 

 Депутат Кілійської районної ради.

 

 

 

 Загальні відомості про Дмитрівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради  Одеської області 

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта)

68330 Одеська обл., Кілійський район, с. Дмитрівка,

вул. Леніна 91-А

Тел/факс: (04843)3-75-49 

E-mail:dmutrivska-zosh@rambler.ru

 Форма власності

Комунальна 

 Історична довідка про створення навчального закладу 

 Початком освіти в селі Дмитрівка слід вважати 1880 рік, коли була відкрита міністерська дворічна школа.  З «Відомостей про церкву» за 1910 рік, відомо, що у 1904 році в селі була утворена 4-х класна церковно-приходськашкола. Навчання велося румунською мовою, одним  вчителем і священиком.  Тоді в школі навчалось 45 учнів. До 1934 року уроки проводились  у приміщенні старого клубу. У 1935 році в селі відкривається семирічна школа, навчання проводиться в новому приміщенні, будівництво  якої повністю  закінчується у 1948 році. Після встановлення у 1940 році у селі Радянської влади, семирічна школа збереглася. Але відбуваються деякі зміни у програмі  навчання, особливо гуманітарних предметів. Перестали викладатися релігія й історія Румунії. В 1941-1944 роках школа працює з перервами. З 1951 року реорганізовано як середня школа (10 класів)   У 70-х роках в Дмитрівській середній школі навчається понад тисячу учнів і приміщення школи стає замалим для учнів, яких з кожним роком ставало все більше і більше. У 1978 році, завдяки Герою Соціалістичної Праці Мовчан Галині Макарівні й голові колгоспу ім. Кутузова Кілійського району Мовчану Степану Дмитровичу в селі було відкрито нову 3-х поверхову школу  на 960 місць. В 2007 році - відкрито перший український клас. На даний час навчання відбувається  молдовською  (14 класів) та українською мовами (6 класів). Вивчаються дві іноземні мови: англійська мова та французька. В 2012 році заклад включено до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю й являється центром пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок серед дітей та їх батьків.

      Сьогодні Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  є загальновизнаним осередком культури села. 

 Основні напрями  діяльності

 Забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти:

-базової загальної середньої освіти, що забезпечується середніми загальноосвітніми школами другого ступеня; 

-повної загальної освіти, що забезпечується середніми загальноосвітніми школами третього ступеня та забезпечує підготовку до вступу у вищі навчальні заклади. 

    Навчальний заклад працює над проблемою «Формування компетентної особистості в умовах  особистісно зорієнтованої системи навчання й виховання  учнів». Вчительський колектив втілює дану проблему  на всіх ступенях навчання: І-початкова школа, ІІ- середня школа, ІІІ- старша школа (універсальний профіль)

 

Кількісні показники

 Всього в школі навчаються 313учнів. З них:

-         4 інваліди,

-         1 чорнобилець

-         11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування .

-         25 учнів з малозабезпечених сімей

  Якісний показник знань учнів школи -49%,

успішність-92%. На високому рівні навчається

-         30 учнів, на достатньому - 128 учнів, на середньому

– 134 учнів, учнів початкового рівня – 21.

        За підсумками 2012-2013 навчального року

серед найбільш вагомих результатів слід відзначити :

-         ІІ місце в обласному етапі олімпіади з молдовської

мови та літератури;

-         ІІ та ІІІ місце в районному етапі олімпіади

-         з французької мови;

-         ІІ та ІІІ місце в районному етапі захисту науково-дослідницьких робіт з секцій «Історичне краєзнавство»  та «Фольклористика»

 

-         І місце серед шкіл району з волейболу ( команди юнаків та дівчат);

-         призові місця по всім вагомим категоріям

в районних та обласних змаганнях з вільної боротьби;

-         1 лауреат в обласному етапі Всеукраїнського

конкурсу «Чисті роси» ( вокал).

 

Задля активації вивчення навчальних предметів, розвитку творчих здібностей дітей та їх патріотичного виховання учнів школи взяли участь у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах : 

-         історичний «Лелека – 2013» ( 32 учня:

6- добрих результатів);

-         з математики «Кенгуру» ( 43 учня: 5 – високий рівень, 12-добрий)

-         з фізики «Левеня» ( 37 учнів: 2-високий рівень, 11-добрий);

-         з суспільствознавства «Кришталева сова» ( 16 учня: нагороджено Дипломом І ступеня – 4 учня, ІІ ступеня – 3 учня, ІІІ ступеня – 6 учнів)

-         з російської мови «Русский медвежонок» (48учнів : 18 високий рівень, 19 добрий)

Два учня на протязі навчального року отримували стипендію голови районної ради . За підсумками  2012-2013 навчального року стипендіаткою голів районної ради та райдержадміністрації  обдарованим дітям Кілійського району стала учениця 11 класу Адарма Наталя ( сирота).

У 2012-2013 н.р. школу закінчили 34 учня, з них 5 учнів з золотою медаллю. 85% випускників  продовжують навчання в вищих навчальних закладах всіх рівнів  акредитацій . 

Навчально-виховний процес забезпечують 37 педагогічних працівників. Педагогічне звання  учителя-методиста має  1 працівник,  2 – старшого учителя,    2 – нагороджено знаком «Відмінник освіти України»,  3 вчителя мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», 23 вчителя – «Спеціаліст першої категорії». Вчителі школи є постійними учасниками районних та обласних ярмарок педагогічних ідей, за що неодноразово були нагороджені грамотами та дипломами.

З метою активізації вивчення рідної мови  на базі школи проводяться районні та обласні семінари з молдовської мови та літератури. 

Значна робота керівника МО вчителів молдовської мови та літератури відзначена подяками РВО та  грамотою Департаменту освіти і науки. Також відзначена подякою  Департаменту освіти і науки робота вчителів української мови та літератури.

Навчальний заклад має розвинену матеріально-технічну базу:

один корпус на три поверхи у якому розміщено 29 навчальних кабінетів, методичний кабінет,  обладнано навчальний комп'ютерний клас, є бібліотека (58841  примірників), етнографічний музей , спортивна  зала, актова зала на 170 місць, медичний кабінет, шкільна їдальня  на 180 місць, шкільна майстерня.

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua